úvodobsahfórum
www.poznanie.sk
stiahnuťlinkye-mail
Aktuálny čas je Ned, 14. Júl 2024, 02:31

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Jazyk:
www.poznanie.sk - Registrácia

Vítame vás na fóre duchovno.poznanie.sk a dúfame, že tu nájdete priateľov a spolupútnikov na ceste duchovného vývoja.

Prosíme vás pri diskusiách o patričnú dávku tolerancie, lebo duchovné sa dá ľudskými slovami vyjadriť iba približne. Nezabúdajte prosím, že nie je až také dôležité, aké máme názory a predstavy, ale ako práve vyžarujeme do svojho okolia a čo naším názorom a konaním spôsobujeme.

Čo na fórum nepatrí: Príspevky, ktoré nemajú nič spoločné so zameraním stránok, nespĺňajú morálne kritériá, sú bezobsažné, nevecné, útočné, agresívne, alebo majú iba cieľ propagovať nejaký produkt alebo webovú stránku, ako aj príspevky, ktoré majú charakter osobného rozhovoru a patria do chatu.

Chceme vás ešte poprosiť, aby ste farebné odlíšenie textu používali len keď je to naozaj nutné a snažili sa vkladať iba hodnotné príspevky, z ktorých budú mať prospech aj ostatní.

Fórum je v troch jazykoch a máte možnosť si vybrať z dvoch grafických štýlov prevedenia. V chate je ponuka jazykov a prevedení ešte širšia - ostatné funkcie sa dajú zobraziť priamo tam. V súvislosti s tým vás chceme poprosiť o citlivosť vo výbere farby písma tak, aby bolo čitateľné na svetlom i tmavom pozadí.

Prajeme vám príjemné a ducha povznášajúce diskusie

redakcia
www.poznanie.skcron
Powered by phpBB © Group, Style.