úvodobsahfórum
www.poznanie.sk
stiahnuťlinkye-mail
Aktuálny čas je Pia, 29. Mar 2024, 00:06

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 14 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Zamykání témat
PoslaťNapísal: Str, 05. Feb 2014, 10:39 
Offline

Registrovaný: Pon, 01. Okt 2012, 23:42
Príspevky: 505
Pani Emily, prosím, môžete mi vysvetliť ako môže mať MMS negatívny dopad na jemnohmotný obal človeka ? Keď predsa s MMS vyliečime chripku alebo škrvny po kiahniah alebo rakovinu, tak to musí mať pozitiívny dopad na jemnohmotné štruktúry inak by sa pozitívny dopad na telesné štruktúry a vyliečenie nemohlo prejaviť. Prípad, že by došlo k zlepšeniu telesnej štruktúry a zhoršeniu prislušnej jemnohmotnej štruktúry sa mi zdá málo pravdepodobný a pravdivý. Nerozumiem tomu čo a na akej úrovni mohli vidieť liečitelia. Príklad z hypnozou sa mi javí ako nedostatočný lebo MMS nemá dopad na duchovné deje ale len na telesné a jemnohmotné. Ja zatial s MMS nemám žiadne skúsenosti. Ďakujem.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Zamykání témat
PoslaťNapísal: Str, 05. Feb 2014, 11:51 
Offline

Registrovaný: Ned, 13. Jan 2008, 14:35
Príspevky: 168
Neviem ako MMS a preto sa nebudem k nemu vyjadrovať, preto iba obecne. Všetko má svoje jemnohmotné žiarenie, ktoré pôsobí na človeka - napríklad mnohé potraviny, ktoré bežne kupujeme v obchode nám síce hrubohmotne pomáhajú, avšak v skutočnosti poškodzujú jemnohmotné orgány, čo sa skôr či neskôr prejaví nejakou poruchou aj na hrubohmotnom tele. Preto ak niekto vidí, že to a to jemnohmotne uškodí, tak to nebude odporúčať.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Zamykání témat
PoslaťNapísal: Str, 05. Feb 2014, 16:19 
Offline

Registrovaný: Pon, 05. Nov 2012, 21:05
Príspevky: 843
Bydlisko: Nová Ľubovňa
spravca píše:
Zdá sa, že mnohí sa tu snažia diskutovať o niečom iba tak, lebo ich baví diskutovať, bez toho, aby mali Vážny záujem o to, o čo ide.
Ako fyzik a chemik som nechcel len diskutovať o niečom, lebo mňa baví diskutovať, ale chcel som tu urobiť vecnú analýzu na základe vlastného skúmania.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Zamykání témat
PoslaťNapísal: Str, 05. Feb 2014, 21:15 
Offline

Registrovaný: Štv, 27. Jún 2013, 21:32
Príspevky: 69
vricman píše:
Pani Emily, prosím, môžete mi vysvetliť ako môže mať MMS negatívny dopad na jemnohmotný obal človeka ? Keď predsa s MMS vyliečime chripku alebo škrvny po kiahniah alebo rakovinu, tak to musí mať pozitiívny dopad na jemnohmotné štruktúry inak by sa pozitívny dopad na telesné štruktúry a vyliečenie nemohlo prejaviť. Prípad, že by došlo k zlepšeniu telesnej štruktúry a zhoršeniu prislušnej jemnohmotnej štruktúry sa mi zdá málo pravdepodobný a pravdivý. Nerozumiem tomu čo a na akej úrovni mohli vidieť liečitelia. Príklad z hypnozou sa mi javí ako nedostatočný lebo MMS nemá dopad na duchovné deje ale len na telesné a jemnohmotné. Ja zatial s MMS nemám žiadne skúsenosti. Ďakujem.


Antibiotikum Vám také vyléčí chřipku. Mělo by tedy mít podle této Vaší teorie, také jen pozitivní dopad na jemnohmotné struktury? To je naprosto stejné.


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 14 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB © Group, Style.