úvodobsahfórum
www.poznanie.sk
stiahnuťlinkye-mail
Aktuálny čas je Štv, 28. Mar 2024, 10:47

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 17 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Strážni Anjeli
PoslaťNapísal: Uto, 16. Júl 2013, 18:21 
Offline

Registrovaný: Pon, 05. Nov 2012, 21:05
Príspevky: 843
Bydlisko: Nová Ľubovňa
Živé Slovo Božie, ktorého dotyk môže človek zažiť pri čítaní Posolstva Grálu, je viac ako Nostradamus, Edgar a iný.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Strážni Anjeli
PoslaťNapísal: Štv, 18. Júl 2013, 18:30 
Offline

Registrovaný: Pon, 01. Júl 2013, 22:18
Príspevky: 13
Myslíte žeby ja ako prakrálovná,by som to nevedela??.Bola som aj ja kedysy archanjel a levitovala som.nedávno sa mi aj tie spomienky navrátili.Ide to pomaly,lebo je to velmi hlboko,ale začínam sa v sebe hlbšie hrabat.Vela mi ukázal Boh pri osvietení,ked som išla hore po rebríku a zašla som najdalej.Je to dlhý príbeh,ale jedno viem som tu pomáhat a učit.Zbavila som sa aj strachu z tmy,no viem,že su všetci svetí aj archanjeli pri mne a doslova vo mne.Lebo to svetlo je to čo každý hladá.Večné svetlo duše.pokoj,harmonia,vyrovnanost a mudrost ktorá ide od Boha.Ja som iba obyčajná krajčírka a ani sčítaná nie som,oni mi dávaju tak vela,až je to ako iba si spomenut čo a kedy som urobila.Cesta na hrad grálu niekto len písal,ako Abdrushin,no ja som otial tak mala by som to vediet aj učit.Liečenie rukami sa mi páčilo,ale na dnešné pochopenie toho,je ešte priskoro.A bez božej pomoci niet u človeka moci,je to jedno ako vysoko duchovne stojí.Su pravidlá,kedy a kde sa čo može a čo je dovolené.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Strážni Anjeli
PoslaťNapísal: Štv, 18. Júl 2013, 21:37 
Elizabet píše:
Myslíte žeby ja ako prakrálovná,by som to nevedela??.Bola som aj ja kedysy archanjel a levitovala som..........

Pri všetkej úcte, Elizabet, občas sa zdalo, že nepatríte k tým "nadľuďom". No je to všetko zrejme inak, ako vidím...


Hore
  
 
 Predmet príspevku: Re: Strážni Anjeli
PoslaťNapísal: Štv, 18. Júl 2013, 21:45 
Offline

Registrovaný: Pon, 05. Nov 2012, 21:05
Príspevky: 843
Bydlisko: Nová Ľubovňa
Elizabet píše:
Myslíte žeby ja ako prakrálovná,by som to nevedela??.Bola som aj ja kedysy archanjel a levitovala som.nedávno sa mi aj tie spomienky navrátili.
Už to je dôkazom, že klamete. Prakráľovna ako žena je mostom medzi Božsky- bezbytostným a Božsky- bytostným. Ona ako most umožnila vznik archanjelov, anjelov a všetkých bytosti v Božsky- bytostnom, preto je nazývaná tiež i Pramatka. Tiež je ako žena most medzi Božsky- bytostným a praduchovným a ako ten most umožnila sformovanie praduchovnej schránky Imanuela- teda Parsifala. Preto je nazývaná matkou Parsifala, matka Božia, i keď zostala naveky pannou.
V Posolstve totiž čítame: Žena je mostom medzi vyššou a nižšou úrovňou.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Strážni Anjeli
PoslaťNapísal: Štv, 18. Júl 2013, 22:47 
Offline

Registrovaný: Pon, 01. Okt 2012, 23:42
Príspevky: 505
Pani alebo slečna Elizabeth, dovolte mi Vám povedať, že žijete v neskutočnom svete.

Prakraľovnou nemôžete byť v žiadnom pripade pokiaľ vôbec viete čo to znamená.

Ak skutočne preživate to čo opisujete a nieje to len Vaša bujná fantázia berte tento prispevok ako varovanie a ako pohľad iného človeka na Vás. Oceňujem, že ste sa rozhodli publikovať Vaše nazory na fóre a tak môžete aspoň ziskať odozvu od druhých ľudí a nemusíte žiť vo vašom svete uzavretá sama.

Pre ostatných členov tohto fóra je ľahké poznať, že vo svojich tvrdeniach nemáte pravdu a sú fantastické lebo sú v príkrom rozpore s tým čo je možné dohľadať z dôveryhodných, overiteľných a logických zdrojov informácii. Ak máte vizie tak vedzte, že nemusia byť pravdivé.

Nezostáva Vám nič iné len bezohľadne skúmať samú seba a svoje myšlienky či sú pravdivé a porovnať ich zo všetkými dostupnými zdrojmi informácii alebo pozorovať sama na sebe, že je to všetko len Vaša fantázia, falošná vizia alebo prelud.

Z vašich príspevkov je zrejmé že ste zmätená a potrebujete uzemnenie a viac reality do vášho života preto Vám nezostáva nič iné len poznať skutočnú Pravdu v Božom Slove.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Strážni Anjeli
PoslaťNapísal: Pia, 19. Júl 2013, 19:01 
Offline

Registrovaný: Pon, 05. Nov 2012, 21:05
Príspevky: 843
Bydlisko: Nová Ľubovňa
Vricman to perfektne vystihol.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Strážni Anjeli
PoslaťNapísal: Uto, 27. Aug 2013, 13:13 
Offline

Registrovaný: Pon, 05. Nov 2012, 21:05
Príspevky: 843
Bydlisko: Nová Ľubovňa
Roxanne píše:
Pekný deň všetkým :)
Potrebovala by som poradiť v niečom na čo som zatiaľ nikde nenašla odpoveď. Pred pol rokom som sa dozvedela, že som pozemským vteleným anjelom. Počula som, že ľudia môžu mať okrem strážneho anjela, ktorého získajú pri narodení aj takého ako som ja. Úlohou je pomáhať a poradiť v živote, tiež davať pozor, aby nezišiel z dobrej cesty a pod. Mojou otázkou je, že ako môžem zistiť, či som strážnym anjelom daného človeka? K niekomu už 2 roky cítim akési silné puto...jednoducho mám pocit, že musím naňho dávať pozor, stáť pri ňom a pomáhať mu. K ničomu inému to neviem pripisovať. Za odpoveď vopred veľmi ďakujem :)
Myslíte to kresťanské rozdelenie anjelov do 9 chórov, ktoré vyplynulo z geocentrického modelu? Odpoveď na svoju otázku podľa neho dostanete v knihe od Paleša.


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 17 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 43 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB © Group, Style.