úvodobsahfórum
www.poznanie.sk
stiahnuťlinkye-mail
Aktuálny čas je Štv, 28. Mar 2024, 13:49

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 9 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Editacia prispevkov
PoslaťNapísal: Str, 03. Okt 2012, 22:40 
Offline

Registrovaný: Pon, 01. Okt 2012, 23:42
Príspevky: 505
Chcel by som sa spýtať prečo po napísaní príspevku nejde príspevok znova editovať ?

Pár krát sa mi ukázalo tlačítko Editovať ale to sa objavovalo len krátko po napísaní príspevku a náhodne.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Editacia prispevkov
PoslaťNapísal: Str, 03. Okt 2012, 23:18 
vricman píše:
Chcel by som sa spýtať prečo po napísaní príspevku nejde príspevok znova editovať ?

Pár krát sa mi ukázalo tlačítko Editovať ale to sa objavovalo len krátko po napísaní príspevku a náhodne.

Dobrý deň. Predtým sme mali možnosť editovania príspevkov, no niektorí užívatelia to začali zneužívať. V polovici diskusií, keď im už z nejakých pre nich dôležitých dôvodov nejaké ich príspevky viac nevyhovovali, začali zrazu všetko editovať a témy potom nemali ani hlavu, ani pätu. Strávili sme potom desiatky hodín na nápravu toho, čo niekto začal zneužívať.
Pár minút po napísaní príspevku môže každý zmeniť to, čo napísal, no nie, keď už diskusia pokračuje.
Ak by Ste mal predsa záujem niečo meniť na Vašich príspevkoch, napíšte mi prosím súkromnú správu a úpravu urobím rada za Vás : )


Hore
  
 
 Predmet príspevku: Re: Editacia prispevkov
PoslaťNapísal: Str, 03. Okt 2012, 23:33 
Offline

Registrovaný: Pon, 01. Okt 2012, 23:42
Príspevky: 505
Jednalo sa mi hlavne o prípady keď chcem príspevok doplniť, opraviť preklepy a gramatiku (ale tuším tu mate pravopisný korektor) , keď ma po odoslaní príspevku ešte niečo napadne. Chápem Váš postoj zo zneužívaním, nič sa nedá robiť. Rešpektujem. :-)


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Editacia prispevkov
PoslaťNapísal: Štv, 04. Okt 2012, 17:49 
Ďakujeme za pochopenie : )
Mali sme taktiež užívateľa, ktorý zmazal všetky svoje príspevky, keď už daná téma mala niekoľko strán, teda množstvo reakcií aj od iných užívateľov. Zrejme zistil, že sa svojimi príspevkami akurát tak zosmiešil. Potom sme všetko naprávali z archívu fóra a trvalo to niekoľko dní.


Hore
  
 
 Predmet príspevku: Re: Editacia prispevkov
PoslaťNapísal: Štv, 04. Okt 2012, 17:55 
Offline

Registrovaný: Pon, 01. Okt 2012, 23:42
Príspevky: 505
Teraz ma napadlo, že snáď by ste mohli pouvažovať aspoň o predľžení času kedy je ešte možné editovať na aspoň 5-10 min. To by vášmu zámeru neprekážalo.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Editacia prispevkov
PoslaťNapísal: Pia, 05. Okt 2012, 00:03 
vricman píše:
Teraz ma napadlo, že snáď by ste mohli pouvažovať aspoň o predľžení času kedy je ešte možné editovať na aspoň 5-10 min. To by vášmu zámeru neprekážalo.

Máme to totižto nastavené tak, že každý má možnosť editovať a taktiež má možnosť zmazať svoj príspevok prvých 10 minút po odoslaní. Zrejme Ste sa vždy prihlásil o niečo neskôr a preto Ste tú možnosť už nemal : )
Ak by Ste ten čas "znovu nestihol", napíšte nám...


Hore
  
 
 Predmet príspevku: Re: Editacia prispevkov
PoslaťNapísal: Sob, 06. Okt 2012, 18:20 
Offline

Registrovaný: Pon, 01. Okt 2012, 23:42
Príspevky: 505
Ďakujem. :)


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Editacia prispevkov
PoslaťNapísal: Pon, 21. Jan 2013, 20:47 
Offline
Administrátor stránky

Registrovaný: Pia, 09. Nov 2007, 01:54
Príspevky: 201
Doba na úpravu príspevku je nastavená na 30 minút od jeho odoslania. Snáď to bude stačiť.
: )


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Editacia prispevkov
PoslaťNapísal: Štv, 27. Jún 2013, 10:29 
Offline

Registrovaný: Pon, 05. Nov 2012, 21:05
Príspevky: 843
Bydlisko: Nová Ľubovňa
spravca píše:
Doba na úpravu príspevku je nastavená na 30 minút od jeho odoslania. Snáď to bude stačiť.
: )
Ďakujem za informáciu.


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 9 ] 

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB © Group, Style.