úvodobsahfórum
www.poznanie.sk
stiahnuťlinkye-mail
Aktuálny čas je Uto, 19. Mar 2024, 06:35

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 42 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Sob, 20. Sep 2014, 14:24 
Offline

Registrovaný: Ned, 13. Jan 2008, 14:35
Príspevky: 168
111.429 píše:
...ale v ten moment je to tam aktivní, proto prohlašuji že tam byly vysoce aktivní kanály pro napětí, spor, rozvod 1924...

V 1924 bol už iba koniec, hrubohmotné potvrdenie niečoho, čo začalo mnoho rokov predtým, ešte pred prvou svetovou vojnou. Abdrushin po návrate z Anglicka žil s p. Máriou a rozvod s prvou ženou nastal vtedy, keď boli splnené zákonné podmienky (tzv. dobrovoľné opustenie rodiny, čo muselo trvať pozemským zákonom predpísaný počet rokov, do čoho sa nemohla počítať internácia cez vojnu, lebo to nemohol Abdrushin ovplyvniť). Takže rozvod v 1924 nemá žiaden súvis s hviezdami...


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: Sob, 20. Sep 2014, 15:03 
Offline

Registrovaný: Sob, 23. Nov 2013, 13:57
Príspevky: 66
julo píše:
111.429 píše:
...ale v ten moment je to tam aktivní, proto prohlašuji že tam byly vysoce aktivní kanály pro napětí, spor, rozvod 1924...

V 1924 bol už iba koniec, hrubohmotné potvrdenie niečoho, čo začalo mnoho rokov predtým, ešte pred prvou svetovou vojnou. Abdrushin po návrate z Anglicka žil s p. Máriou a rozvod s prvou ženou nastal vtedy, keď boli splnené zákonné podmienky (tzv. dobrovoľné opustenie rodiny, čo muselo trvať pozemským zákonom predpísaný počet rokov, do čoho sa nemohla počítať internácia cez vojnu, lebo to nemohol Abdrushin ovplyvniť). Takže rozvod v 1924 nemá žiaden súvis s hviezdami...


To by jste ale musel změnit zákony Ducha svatého... Musel by jste mít 30 let zkušeností, ověřit si jak to pracuje určitě by jste takový blud nenapsal.
Samozřejmě že všechno má svůj vývoj, ale ke konečnému rozdělení - úkonu došlo až 1924.
A to tam je ve hvězdách. To Vám potvrdí i podprůměrný nezávislý astrolog.
nakonec i v horoskop sňatku byl už vlastně počátek rozvodu.
Zkuste si astrologii a uvidíte.


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: Sob, 20. Sep 2014, 15:08 
Offline

Registrovaný: Sob, 23. Nov 2013, 13:57
Príspevky: 66
vricman píše:
111.429 píše:
... Na tomto není nic hříšného, není to věštba ani hádání. Je to fakt. Hotovo.

... ano zdá sa, že ste zo všetkým rýchlo hotový a jednoznačné Slová Abdrushina pre Vás asi nič neznamenajú alebo nieste ich schopný pochopiť v ich význame.

Správne píšete, že by Vám poznanie mohli poskytnúť bytostní. Ale kontaktu s nimi nieste schopný a tak sú vaše výpočty len rozumová úvaha.

Ak Vás zaujíma Nová Astrologia prijatá od bytostných, ktorá nezavádza bludné výpočty a interpretácie a pracuje s bytostnými, tak kontaktujte pána Sitára, http://www.jaspis.peruno.sk/

Tu máte program na normálne výpočty z hviezd : http://jaspis.peruno.sk/koledov-dar-slo ... enov-4.htm


Pan Sitár se občas chodil ptát a i učit ke mně kdysi pradávno. Možná ale nebo určitě pokročil dál než já dělajíc jen pro radost, a taky čím dál tím méně. :sunny:


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: Sob, 20. Sep 2014, 17:17 
Offline

Registrovaný: Pon, 05. Nov 2012, 21:05
Príspevky: 843
Bydlisko: Nová Ľubovňa
111.429 píše:

Pan Sitár se občas chodil ptát a i učit ke mně kdysi pradávno. Možná ale nebo určitě pokročil dál než já dělajíc jen pro radost, a taky čím dál tím méně. :sunny:
Poznáte vy i pán Sitár astrológiu od apoštolky Schwartzkopf?


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: Sob, 20. Sep 2014, 19:15 
Offline

Registrovaný: Sob, 23. Nov 2013, 13:57
Príspevky: 66
Filip Jendrichovsky píše:
111.429 píše:

Pan Sitár se občas chodil ptát a i učit ke mně kdysi pradávno. Možná ale nebo určitě pokročil dál než já dělajíc jen pro radost, a taky čím dál tím méně. :sunny:
Poznáte vy i pán Sitár astrológiu od apoštolky Schwartzkopf?


V roce 1980 nebylo nic, žádná literatura, pouze bytostní, myslím že Juraj má určitě, já ji mám od pána Ersta, trochu jsem to doladil, je to hodnotné dílo, ale zase nic o velkých bytostných souhvězdích, jemnohmotnu, to jsou daleko kouzelnější příběhy než jen planety.
Pán to napsal stručně od A do Z, jako o všem zde zvlášť přísně. Protože obchod s tím je nechutný a nebezpečný, klidně si berou i 10 tis., je Vám jasné že za ty peníze musí něco umět jinak by neměli klienty, nebo reklamace, osobně si myslím, že se to hodí jen ve výjimečných případech, kdy dotyčný je obeznámen s věcí, a také pro duchovně vyspělejší kruhy. Proč to ale nevyužít třeba při sázení podle měsíce, nebo léčení a poznávání sebe sama, nebo zpětnému pohledu jestli se něco mohlo vůbec stát, atd.. Musím říct z praxe, že až překvapivě to funguje víc než dobře. Nevydělávám, mně to baví. A za těch cca 90 let nastal veliký skok ve vývoji, byly objeveny další planety a mnohé jiné, žel na souhvězdí stále nedošlo, tam je potřeba zapojit ducha a v tom je problém, proto se tím zabývá málo lidí. Jsou tam úžasné příběhy promítající se do hrubohmotna, jo kdyby mi bylo 20 tak bych ještě něco stihl poznat.


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: Uto, 20. Jan 2015, 19:17 
Offline

Registrovaný: Ned, 13. Jan 2008, 14:35
Príspevky: 168
Aby sme sa vyhli dohadom, snažil som sa zistiť informácie priamo v Nemecku. Trvalo to trochu dlhšie (otázka musela ísť na viaceré miesta z dôvodu, že nebolo známe, v ktorom archíve sú ktoré údaje uložené), ale nakoniec prišla odpoveď, z ktorej citujem:

Bernhardt selbst schloss seine zweite Ehe mit Maria Alma Kauffer-Freyer in Bad Heilbrunn am 17.9.1924.

Stadtarchiv Penzberg


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: Uto, 20. Jan 2015, 20:09 
Offline

Registrovaný: Pon, 05. Nov 2012, 21:05
Príspevky: 843
Bydlisko: Nová Ľubovňa
julo píše:
Aby sme sa vyhli dohadom, snažil som sa zistiť informácie priamo v Nemecku. Trvalo to trochu dlhšie (otázka musela ísť na viaceré miesta z dôvodu, že nebolo známe, v ktorom archíve sú ktoré údaje uložené), ale nakoniec prišla odpoveď, z ktorej citujem:

Bernhardt selbst schloss seine zweite Ehe mit Maria Alma Kauffer-Freyer in Bad Heilbrunn am 17.9.1924.

Stadtarchiv Penzberg
Vďaka pán Julo za túto informáciu, ktorá je veľmi dôležitá a kľúčová.


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: Str, 21. Jan 2015, 21:39 
Offline

Registrovaný: Sob, 23. Nov 2013, 13:57
Príspevky: 66
julo píše:
Aby sme sa vyhli dohadom, snažil som sa zistiť informácie priamo v Nemecku. Trvalo to trochu dlhšie (otázka musela ísť na viaceré miesta z dôvodu, že nebolo známe, v ktorom archíve sú ktoré údaje uložené), ale nakoniec prišla odpoveď, z ktorej citujem:

Bernhardt selbst schloss seine zweite Ehe mit Maria Alma Kauffer-Freyer in Bad Heilbrunn am 17.9.1924.

Stadtarchiv Penzberg


Děkuji také, jste pracant, dalo to hodně námahy i jiným, mně 5 -10 minut.
Hvězdné paprsky jsou spolehlivé, přesný obsah nikoliv.
Rozeznat jestli je tam možnost napětí nebo lásky je snadné.
Budu vždy rád nápomocen posoudit i jiné věci.
Pokud zde něco napíšu jsem o tom přesvědčen...
Je to výsledek mnoha prožití - zkušeností, ne jen přečtení jedné z kapitol PG. :sunny:


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: Str, 21. Jan 2015, 23:35 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 09. Mar 2013, 16:10
Príspevky: 226
111.429 píše:
julo píše:
Aby sme sa vyhli dohadom, snažil som sa zistiť informácie priamo v Nemecku. Trvalo to trochu dlhšie (otázka musela ísť na viaceré miesta z dôvodu, že nebolo známe, v ktorom archíve sú ktoré údaje uložené), ale nakoniec prišla odpoveď, z ktorej citujem:

Bernhardt selbst schloss seine zweite Ehe mit Maria Alma Kauffer-Freyer in Bad Heilbrunn am 17.9.1924.

Stadtarchiv Penzberg


Děkuji také, jste pracant, dalo to hodně námahy i jiným, mně 5 -10 minut.
Hvězdné paprsky jsou spolehlivé, přesný obsah nikoliv.
Rozeznat jestli je tam možnost napětí nebo lásky je snadné.
Budu vždy rád nápomocen posoudit i jiné věci.
Pokud zde něco napíšu jsem o tom přesvědčen...
Je to výsledek mnoha prožití - zkušeností, ne jen přečtení jedné z kapitol PG. :sunny:


Nechápu ... Takže Vy tvrdíte, že tato informace musí být mylná? Když předtím jste psal:


111.429 píše:
Mně nezajímá co tam běží uvnitř, ale v ten moment je to tam aktivní, proto prohlašuji že tam byly vysoce aktivní kanály pro napětí, spor, rozvod 1924 a jak se řešil to už je na obsahu kanálů a vyzrálosti účastníků - nekomentuji. sňatek 1927 také jasný jinde a jinak. To už se neopakuje jen tak. Na tomto není nic hříšného, není to věštba ani hádání. Je to fakt. Hotovo. Jinak jsem proti výkladům, věštbám, má to sloužit pouze pro hlubší pochopení věcí kolem nás.


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: Štv, 22. Jan 2015, 01:49 
Offline

Registrovaný: Sob, 23. Nov 2013, 13:57
Príspevky: 66
Informace je velmi užitečná, protože potvrzuje to co jsem sice nenapsal ale myslel si, viděl také ve hvězdách 1924, že tam byl akt rozpojení ale i spojení - sňatku které byly jenom formální z nějakých důvodů..., pohnuté časy, světské věci...
Žít plně v souladu..,. znamená také respektovat běžící kanály hvězd.
Bylo a ještě je někde dávným zvykem třeba když někdo v rodině zemře nesmí být do roka sňatek, proč? Protože to právě nese ty energie těch nevhodných kanálů, a to manželství by se nejspíš brzo zhroutilo, nese v sobě energie smrti - proměny..., stejné je i rozvod, kdo by chtěl sňatek a rozvod v jediném roce..., zvlášť citově založení..., až záření povolí tak se to může...
Pán žil přirozeně a skutečný sňatek prožil podle těch kanálů které jsou k tomu určeny ...
Také si myslím že by se rozebírání osoby Pána mělo minimalizovat....


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 42 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB © Group, Style.