úvodobsahfórum
www.poznanie.sk
stiahnuťlinkye-mail
Aktuálny čas je Pia, 29. Mar 2024, 08:29

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 39 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Str, 22. Máj 2013, 20:10 
Offline

Registrovaný: Pon, 01. Okt 2012, 23:42
Príspevky: 505
Tomáš Erst píše:
OK! A už jste viděl jeden jedinný funkční model Free Energy generátoru či Magnetmotoru?
A setkal jste se tváří v tvář s nějakým Ufonem? ...



Na internete je toho plno až tak intezivne som sa o to nezaujimal, keby že ano tak neľutujem peniaze a nejakého vynalezcu navštivim.

Inač, absencia dôkazov nieje dôkaz absencie, takže ani Vy nemáte dôkaz že sa to skonštruovať nedá a je veľa sprav že sa to skonštruvať dá, aj v minulosti bolo veľa pochybovačov že zariadenia tažšie ako vzduch nemôžu lietať ... a ajhla môžu len treba prisť na to ako.

Je veľa už dnes znamych fyzikalnych javov ktore niesu v fyzikálnych učebniciach a v tajných laboratoriach s nimi vedci pracujú ....

Čo sa týka osobnej skusenosti s UFO tak mám dve rovnaké skusenosti na dvoch rozličných miestach s niekoĺko ročným odstupom, keď mi v noci preletelo nizko nad hlavou svetlo ktoré bolo určite súčasťou niakeho technického zariadenia. Nebolo počuť žiaden zvuk, preto to nemohlo byť žiadne lietadlo ani vrtuľnik. Nemám žiadne vysvetlenie čo to mohlo byť, možnože to bolo UFO, neviem ... je to záhada čo to mohlo byť ale obydva pripady boli rovnake aj pohyb križom cez oblohu bol v rovnakom smere na severovýchod ...

Tomáš Erst píše:
Já se setkal jen s Ufology a kontaktery, kteří sice vždy tvrdili, že si s nimi potřásali pravicí a plácali se po ramenou. Ale když došlo na konfrontaci, přiznali nakonec, že se jedná o pouhé chanelingové kontakty či dokonce jen komunikaci s pomocí spiritistického nádobíčka - stolečku, skleničky a abecedy!


Prećo sa orientovať na ufologov, badateľov a chanelingových kontakterov, je tu dosť iných svedectiev ....


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: Str, 22. Máj 2013, 20:19 
Offline

Registrovaný: Pon, 01. Okt 2012, 23:42
Príspevky: 505
Filip Jendrichovsky píše:
Dnes som, ako som to včera sľúbil, overil si tvrdenie prvého príspevku tejto témy, ktorý napísal Vricman, na pôde Slovenskej Akadémie Vied. Napísal som vedúcemu oddelenia Teoretickej fyziky na Ústave experimentálnej fyziky Slovenskej akadémie vied Doc. Michalovi Hnatičovi, CsC a samostatnému vedeckému pracovníka Oddelenia subjadrovej fyziky na Ústave experimentálnej fyziky Slovenskej akadémie vied Dr.Antošovi, CsC. O Keshem ani nechýrujú.
No o tom príspevku sa pán docent Hnatič vyjadril, že ten, kto ho písal, fyzike vôbec nerozumie.


Ja niesom obhajca ani hovorca pána Kesheo, napisal som horeuvedený prispevok lebo ma táto téma zaujala a podal som informácie o ktorých som sa dočital.

Inač, pani docenti zo SAV sa môžu niekam strčiť, vôbec ich názory niesú smerodatné ani zaujmavé lebo o tom nič nevedia, a len trubky sa vyjadrujú k niečomu o čom figu vedia.

Pán Kesh má na svoj vynález patenty a jeho reaktor bol overený vedcami na univerzite v Gente a CO2 v tuhom skupenstve bolo preskumané spektrografom o čom sú vysledky v knihách ktoré pán Keshe napísal.


Takže páni vedci zo SAV figu borovu o pánovi Keshe vedia k čomu sa aj priznali.


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: Str, 22. Máj 2013, 20:46 
Offline

Registrovaný: Uto, 21. Máj 2013, 19:39
Príspevky: 55
vricman píše:
Na internete je toho plno až tak intezivne som sa o to nezaujimal, ....


Viděl jsem také mnoho internetových návodů i videi Free Energy generátorů či Magnetmotorů. Ale většinou směšné falzifikáty. Viděl jsem i seriozně a rádoby vědecky vypadající diplomové práce s tímo tématem, ale nikde žádný funkční model.

Můžete investovat miliony, ale vždy Vám bude chybět ono zázračné kladívko, kterým by se takový stroj uvedl do chodu!


Viděl jste UFO - "v noci preletelo nizko nad hlavou svetlo" - tak to se mi také stalo. Byla to světelná koule o velikosti fotbalového míče. Taky žádný zvuk. Už to bude přes 30 let. Byla u toho moje manželka, celá doděšená mi ukazuje: "Vidíš to?" ... jenože já nic neviděl !

Ale později jsem našel i jiné lidi s podobnými zážitky. Ufologům dávno nevěřím! ... Kecají!


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: Str, 22. Máj 2013, 20:57 
Offline

Registrovaný: Uto, 21. Máj 2013, 19:39
Príspevky: 55
vricman píše:
Pán Kesh má na svoj vynález patenty a jeho reaktor bol overený vedcami na univerzite v Gente a CO2 v tuhom skupenstve bolo preskumané spektrografom o čom sú vysledky v knihách ktoré pán Keshe napísal.


Věříte tomu? ... Patentovat lze i nefunkční modely a konstrukce. A skutečně na ty motory využívající energii permanentních magnetů existují desítky seriozně vypadajících patentů.

Ovšem, fungují jen na internetových videích...


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: Str, 22. Máj 2013, 21:00 
Offline

Registrovaný: Pon, 01. Okt 2012, 23:42
Príspevky: 505
Tomáš Erst píše:
Ovšem, fungují jen na internetových videích...


Ako si tým môžete byť istý ?

To ste ich osobne všetky preskumal ? :-)


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: Str, 22. Máj 2013, 21:05 
Offline

Registrovaný: Uto, 21. Máj 2013, 19:39
Príspevky: 55
vricman píše:
... To ste ich osobne všetky preskumal ? :-)

Přeneste se ze světa fantazie a ukažte mi jediný funkční model! :idea:


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: Str, 22. Máj 2013, 21:16 
Offline

Registrovaný: Pon, 01. Okt 2012, 23:42
Príspevky: 505
Tomáš Erst píše:
vricman píše:
... To ste ich osobne všetky preskumal ? :-)

Přeneste se ze světa fantazie a ukažte mi jediný funkční model! :idea:


Ja nič ukazovať nemusim :-) , spojte sa s tými čo podobné vynálezy prezentujú ako možné, možno narazite na funkčný model čomu verím, že može byť realne a uskutočniteľné.

Keď nemate dôkazy, že videa sú falošné lebo ste to sám osobne nepreveroval tak potom je to o ničom. :o Niektoré videa vyzerajú pravdivé a ja nemam dôvod podozrievať všetkých autorov z klamstva. :nice:


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: Str, 22. Máj 2013, 21:38 
Offline

Registrovaný: Uto, 21. Máj 2013, 19:39
Príspevky: 55
Viděl jsem toho dost! Dokonce i nabídku na 30kW Permanentní Magnetomotor vhodný do osobního auta! ...ale zkusete se dopátrat skutečné adresy autora. Hned si to jdu namontovat do mé staré škodovky.

Ale žel jde jen o pouhý HOAX! ... Skvělou reklamu výrobců permanentních magnetů.
:rolleyes:


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: Str, 22. Máj 2013, 21:58 
Offline

Registrovaný: Pon, 05. Nov 2012, 21:05
Príspevky: 843
Bydlisko: Nová Ľubovňa
Tomáš Erst píše:

Věříte tomu? ... Patentovat lze i nefunkční modely a konstrukce. A skutečně na ty motory využívající energii permanentních magnetů existují desítky seriozně vypadajících patentů.

Ovšem, fungují jen na internetových videích...

Presne tak, fungujú len na internetových videách.


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: Štv, 23. Máj 2013, 10:48 
Offline

Registrovaný: Uto, 21. Máj 2013, 19:39
Príspevky: 55
Doufám, že jsme panu Vricmannovi nevzali jeho víru a naději v existenci Perpetuamobile a jiných zázračných strojů a vynálezů.

Kdyby nebylo fantazie a touhy po objevech, zastavil by se veškerý vývoj! Žel vše co bylo člověku kdy dáno k objevení, vždy bylo jen zneužito z zdokonalení techniky zabíjení člověka člověkem a vedení válek a obohacení úzké skupiny lidí - finančníků z Wallstreetu, kteří tahají za provázky světového dění!

Již Abraham Lincoln je prohlédl a obvinil! ... měl pravdu!! Světové dění pak ukázalo, že tito nedotknutelní mecenášové ještě v roce 1942 "nezištně a nestraně" podporovali jak Hitlerův zbrojní průmysl v západní Evropě, tak i zbrojní mašinérii celé Ameriky... :idea:

Tedy pozor na neznámého a tajemného pana Keshe, který slibuje hory a doly ale ve skutečnosti jen nastrčeným agentem něčích tajných služeb - balamutí a vytváří dezinformace...!! Ve jménu koho a čeho?
:rolleyes:


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 39 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 37 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB © Group, Style.