úvodobsahfórum
www.poznanie.sk
stiahnuťlinkye-mail
Aktuálny čas je Štv, 28. Mar 2024, 16:36

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 37 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Súd na iných planétach
PoslaťNapísal: Pia, 06. Sep 2013, 23:18 
Offline

Registrovaný: Str, 25. Apr 2012, 10:37
Príspevky: 217
Bydlisko: Žilina
Ako sa pozerať na príbehy o už zničených iných obývaných planétach? Dokonca už mal byť Pergamos zničený... Nie je však Zem prvou planétou, ktorá stojí v súde?


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Súd na iných planétach
PoslaťNapísal: Pia, 06. Sep 2013, 23:36 
Offline

Registrovaný: Pon, 01. Okt 2012, 23:42
Príspevky: 505
Podľa mňa je. Pochopil som to tak, že celý Ephesus ide vo hmotnosti vo vývoji ako prvý. Že Zem je tiež prvá dokladajú to tieto Pánove slová :

81. Otče, odpusť jim, neb nevědí, co činí.

Všechno dění koná tedy část stvoření, ke které patříme také my, po prvé a přede všemi jinými. Proto také má Země velikou a zcela zvláštní úlohu, protože na ní jako na nejzralejším hrubohmotném
světovém tělese má se odehrávati všechno rozhodující světové dění.


To, že niektorí povolaní vo svojich textoch hovorili o padnutých svetových obciach je mi záhadou.

Možné je však to, že planéta padne už v jej rannejšich etapách vývoja skôr ako príde súd ale nemala by byť skorej v rozklade. Možnože stav takejto planéty je podobný našemu mesiacu, na ktorom vraj mali byť stromy a tráva ale bytostný opustili tento náš mesiac a všetko živé sa pominulo.

Tiež mi nieje celkom jasný osud a zničenie planety Mallona v našej sústave. Ale podľa toho čo som čital ju zničili ľudia sami.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Súd na iných planétach
PoslaťNapísal: Uto, 10. Sep 2013, 15:02 
Offline

Registrovaný: Pon, 05. Nov 2012, 21:05
Príspevky: 843
Bydlisko: Nová Ľubovňa
Matej.Vrabec píše:
Ako sa pozerať na príbehy o už zničených iných obývaných planétach? Dokonca už mal byť Pergamos zničený... Nie je však Zem prvou planétou, ktorá stojí v súde?
29.12.1929 pri slovách Ja som začalo zostúpovanie Hviezdy z Hradu do hmotnosti. Jej lúče zasiahli všetky svetové obce. Ako prvú obec zasiahli Smyrnu, potom Pergamos, Thyatiru, Sardes, Philadelphiu a Laodiceu. Až nakoniec zasiahli Efezus. Jej lúče zasahovali obce aj keď nebola ešte v hmotnosti a zostupovala z Hradu do hmotnosti. Z Hradu Grálu preletela praduchovnú, duchovnú ríšu, bytostnú ríšu. Hviezda i z duchovnej ríše pri svojom zostúpovaní dole do hmotnosti zasiahla jednotlivé obce. Keď zasiahla Smyrnu, tak ju pozdvihla do duchovnej ríše, pretože všetci duchovia obce Smyrna boli už zrelí pre Raj. Keď zasiahla Pergamos, tak sa celý zrútil, pretože 100% ľudských duchov boli na ňom duchovne mŕtvych. Atď. Efezus zasiahol 26.7.1930. Obrat svetov nastal však 21.7.1929. Obrat svetov a zasiahnutie lúčov Hviezdov sú dve skutočnosti.
Volanie z prastvorenia paragraf 93:
Citácia:
Sväté číslo Kráľa sa dokončí v čísle rokov, ktoré ubehli, od kedy to sväté Slovo "Ja som!" šumelo ponad Zem.

Sväté číslo Kráľa je 7.
Hviezda do hmotnosti vstúpila 29.12.1936. 7 rokov trvalo zostúpovanie Hviezdy do hmotnosti.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Súd na iných planétach
PoslaťNapísal: Uto, 10. Sep 2013, 15:11 
Offline

Registrovaný: Pon, 05. Nov 2012, 21:05
Príspevky: 843
Bydlisko: Nová Ľubovňa
To slovo, že Pergamos sa zrútil neznamená po hmotnej stránke, že zanikol vesmír Pergamos. Vesmír Pergamos existuje ďalej. Tie slová znamenajú, že sa Pergamos zrútil po duchovnej stránke. Nenachádza sa na ňom už žiaden živý duch, preto keď zasiahol Pergamos lúč Hviezdy, tak všetko ľudstvo na Pergamone bolo strhnuté do rozkladu všetkej hmotnosti Pergamonu. Rozklad hmotnosti potrvá istý počet rokov. Dajme tomu milióny, miliardy rokov.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Súd na iných planétach
PoslaťNapísal: Uto, 10. Sep 2013, 23:09 
Offline

Registrovaný: Str, 25. Apr 2012, 10:37
Príspevky: 217
Bydlisko: Žilina
Lenže Hviezda ide predsa v priamej línii k tejto obci. Ako mohli teda jej lúče najprv zasiahnuť všetky obce pred nami a až potom nás, keď naša obec nie je najhutnejšia, teda ešte jedna obec stojí ďalej od Svetla ako my. Nemuseli by tieto lúče najprv zasiahnuť nás a až potom túto obec?

73. Velká kometa
"Hvězda má svou cestu v přímé linii od věčné říše až k této světové části."

Píše sa v Posolstve o tom, že lúče Hviezdy zasiahli aj iné svetové telesá?


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Súd na iných planétach
PoslaťNapísal: Str, 11. Sep 2013, 08:56 
Offline

Registrovaný: Pon, 01. Okt 2012, 23:42
Príspevky: 505
O tom, že by lúče Hviezdy zasiahli aj iné svetové telesá nie je v Posolstve ani slovo.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Súd na iných planétach
PoslaťNapísal: Str, 11. Sep 2013, 09:40 
Offline

Registrovaný: Pon, 05. Nov 2012, 21:05
Príspevky: 843
Bydlisko: Nová Ľubovňa
vricman píše:
O tom, že by lúče Hviezdy zasiahli aj iné svetové telesá nie je v Posolstve ani slovo.
To uvádza Posolstvo v obrazoch, prednášky učeníkov.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Súd na iných planétach
PoslaťNapísal: Str, 11. Sep 2013, 09:49 
Offline

Registrovaný: Pon, 05. Nov 2012, 21:05
Príspevky: 843
Bydlisko: Nová Ľubovňa
Matej.Vrabec píše:
Lenže Hviezda ide predsa v priamej línii k tejto obci. Ako mohli teda jej lúče najprv zasiahnuť všetky obce pred nami a až potom nás, keď naša obec nie je najhutnejšia, teda ešte jedna obec stojí ďalej od Svetla ako my. Nemuseli by tieto lúče najprv zasiahnuť nás a až potom túto obec?

73. Velká kometa
"Hvězda má svou cestu v přímé linii od věčné říše až k této světové části."

Píše sa v Posolstve o tom, že lúče Hviezdy zasiahli aj iné svetové telesá?
Hviezda mala prísť len do Efezu len z jediného dôvodu, lebo Pán prišiel do Efezus. Mala sa zjaviť nad Vomperbergom. Viť Volanie z prastvorenia.
Hviezda išla v priamej línii do hmotnosti Efezu, ale jej lúče zasiahli jednotlivé obce v takom poradí ako som predtým uviedol. A obce sú tak usporiadané, že v takomto poradí mala drahá lúčov hviezdy tvár Holubice, viť Posolstvo v obrazoch+ prednáška Vollmanna Hviezda.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Súd na iných planétach
PoslaťNapísal: Str, 11. Sep 2013, 10:06 
Offline

Registrovaný: Pon, 05. Nov 2012, 21:05
Príspevky: 843
Bydlisko: Nová Ľubovňa
Hviezda je úzko viazaná s osobou Vyslanca Božieho:
Citácia:
V tých dňoch sa hviezda priblížila o veľkú piaď k Hore.
S úžasnou náhlivosťou sa sem rúti s nevyslovných diaľok, keďže Božia sila žiariaca tam tajomne v prebohatej hojnosti ju priťahuje a volá do svätej blízkosti.
V minulosti pri narodení Ježiša svietila hviezda v jase a radosti a keď Ho nenávisť pribila na kríž, potom hviezda vystúpila so Synom Božím do večných výšin. Lenže na rozlúčku zatriasla hnevlivo pevnými základmi Zeme, že sa táto popraskala v náreku nad pozemským koncom Spasiteľa.
Tento však vystúpil nahor do náručia Večného. Vzal Svetlo so sebou a zanechal ľudstvo v temnote zlého, ako to samo chcelo.
Avšak teraz, keď Božie znamenie, svedčiace o večných Synov, opäť zostupuje nadol, predchádza mu očistná búrka. Ako kedysi prišla, tak sa opäť vracia s hrmením a temnotou. Znova sa otriasajú základy Zeme pri jej približovaní. Lenže teraz sa trasie v očakávaní vykúpenia.
Hviezda zostane a bude vyžarovať požehnanie neba a odíde v jasote a radosti, keď Kráľ Kráľov opäť vojde k Otcovi.
Ale Zem bude i naďalej žiariť v Božom Svetle, ktoré jej zase daruje Imanuel z milosti Večného a bude žiariť stále jasnejšie, kým konečne nepríde jej čas a ona sa rozplynie v svätom lúči.
Volanie z prastvorenia, paragraf 103.
Sústredte sa na tieto slová:
Citácia:
Hviezda zostane a bude vyžarovať požehnanie neba a odíde v jasote a radosti, keď Kráľ Kráľov opäť vojde k Otcovi.
A Pán odišiel 6.12.1941. No pôvodne mál odisť okolo roku 1984/85.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Súd na iných planétach
PoslaťNapísal: Str, 11. Sep 2013, 14:13 
Offline

Registrovaný: Pon, 05. Nov 2012, 21:05
Príspevky: 843
Bydlisko: Nová Ľubovňa
Obrat svetov a príchod Hviezdy Súdu sú dve rozdielne skutočnosti. Obrat svetov v obci Efezus nastal 21.7.1929 ako u prvej svetovej obci. Zostupovanie Hviezdy Súdu nastalo pri slovách Ja som 29.12.1929. Obrat svetov v obci Efezus nastal ako na prvej zo svetových obci, lebo obec Efezus vznikla ako prvá zo všetkých svetových obci. Obrat svetov v jednotlivých obciach nastane v takom poradí ako jednotlivé obce vznikli.


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 37 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 46 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB © Group, Style.