úvodobsahfórum
www.poznanie.sk
stiahnuťlinkye-mail
Aktuálny čas je Pia, 29. Mar 2024, 00:22

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 5 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Smrť Abdrushinova
PoslaťNapísal: Str, 28. Nov 2012, 00:24 
Offline

Registrovaný: Pon, 01. Okt 2012, 23:42
Príspevky: 505
Pri ukrižovaní Ježiša Krista Syna Božieho na Golgote začala sa odvíjať veľká karma na ľudstve a vlastne započal súd nad ľudstvom. Bolo to spôsobené násilnou smrťou Syna Božieho.

Aká karma dopadla na ľudstvo násilnou smrťou Abdrushina tiež Syna Božieho za čias Mojžíša ? Ako sa to prejavilo ?


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Smrť Abdrushinova
PoslaťNapísal: Str, 28. Nov 2012, 06:12 
Offline
Moderátor
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 23. Apr 2008, 18:20
Príspevky: 604
vricman píše:
Pri ukrižovaní Ježiša Krista Syna Božieho na Golgote začala sa odvíjať veľká karma na ľudstve a vlastne započal súd nad ľudstvom. Bolo to spôsobené násilnou smrťou Syna Božieho.

Aká karma dopadla na ľudstvo násilnou smrťou Abdrushina tiež Syna Božieho za čias Mojžíša ? Ako sa to prejavilo ?
Karma lidstva se nezačala odvíjet od okamžiku ukřižování Krista, ale již od chvíle, kdy Ježíš v Getsemanské zahradě pronesl slova "Já jsem!". Stalo by se tak za jakýchkoliv okolností, protože už samotný Kristův příchod byl mohutnou přípravou lidstva na příchod Syna Člověka, který měl přinést její rozuzlení, lhostejno zda v oblacích a nebo pozemsky. Vyslovením slov "Já jsem!" byla do dosavadních osudových vláken vnesena Boží síla a vše bylo tlačeno k bodu, na kterém každý jednotlivec dostal ještě poslední možnost se rozhodnout, zda chce ke Světlu nebo do temnot.

Ukřižování samo o sobě přineslo ten důsledek, že bylo zpřetrháno spojení se Světlem a tím byla zrušena smlouva s vyvoleným národem, což se symbolicky projevilo roztržením chrámové opony.

Jsou to tedy dvě souběžně vedoucí roviny těchto dějů. Abdrushinova přítomnost působila v principu stejně. Také byla do osudových vláken lidí vnesena vysoká síla, což se projevilo katastrofami v Egyptě a osvobozením Izraelitů. Vražda Abdrushina bezpochyby přinesla těžké následky těm, kteří ji plánovali a uskutečnili, ale sama o sobě nebyla výchozím bodem celkové karmy lidstva, tak jako jím nebylo ukřižování Krista, přičemž toto ukřižování pochopitelně tuto karmu ještě zesílilo, protože každý jednotlivec na něm měl určitý podíl.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Smrť Abdrushinova
PoslaťNapísal: Sob, 08. Dec 2012, 03:43 
Offline

Registrovaný: Str, 25. Apr 2012, 10:37
Príspevky: 217
Bydlisko: Žilina
Ja by som sa chcel otázku ohľadom Abdrushinovho životopisu. Keď životopisec píše, že Abdrushin vypočul prosby svojich verných o návrate na túto Zem pri svojej druhej inkarnácii, tak si to celé vymyslel? Jedna sa o tieto state:
Citácia:
"Říkal jsi, pane, že se zase vrátíš, až tuto zemi opustíš. Říkal jsi, že to může dlouho trvat, než se vrátíš."
Kníže přikývl a úsměv přeletěl po jeho tváři, nyní již věděl, co bude stařec chtít.
"Pane, až potom přijdeš, nechť také Jusu bude opět mezi tvými služebníky!"
"Prosil jsi starče a já jsem slyšel. Tvoje prosba je vyslyšena ve Světle.

Citácia:
Nyní však také Nam-Chan předstoupil před svého pána a prosil:
"Pane, dovol mně také to, co jsi dovolil Jusu! Nech také mne, abych ti mohl sloužit, až jednou opět vstoupíš na tuto zemi."
S radostí v srdci to Abd-ru-shin také jemu slíbil.


Pretože Abdrushin píše, že jeho návrat na Zem nebol predvídaný a až po smrti Syna Božieho mu bol dovolený. Nemohol teda už za čias Mojžiša sľubovať svojím verným, že ho budú sprevádzať pri Jeho druhej pozemskej ceste.

Citácia:
17. Vánoce!
Když Kristus mluvil kdysi o jeho příchodu, tak platilo to o jeho příchodu k soudu! Pro soud nebylo však nutno, aby sestupoval až dolů do tohoto pozemského těla. Byl by splnil svůj úřad přicházeje v oblacích a jsa nad zemí! Pozemské utrpení a lidská nenávist byla by mu tak úplně uspořena. Teprve Janem byl pak zvěstován jeho pozemský příchod ze Světla, když krátce po zavraždění Syna Božího bylo mu to na jeho prosbu povoleno.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Smrť Abdrushinova
PoslaťNapísal: Sob, 08. Dec 2012, 15:01 
Offline

Registrovaný: Pon, 01. Okt 2012, 23:42
Príspevky: 505
Už sme túto istú záležitosť si všimli už aj predtým a riešili ju na inom fóre.

Je to dôkaz, že životopisy a spisy zo zaviatych dôb písali obyčajní ľudia a preto sú plné chýb. Smerodatné je len Slovo Pánovo.

Nedá sa nič robiť, pri príjmaní sa prijmaný obsah v mozgu asi skreslil.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Smrť Abdrushinova
PoslaťNapísal: Ned, 09. Dec 2012, 01:22 
Offline

Registrovaný: Str, 25. Apr 2012, 10:37
Príspevky: 217
Bydlisko: Žilina
Áno, tak to asi bude. Nemal som hneď písať, že si to životopisec vymyslel, keďže tie chyby rozhodne neboli úmyselné. Napriek chybám majú tie životopisy obrovskú hodnotu. :sunny:


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 5 ] 

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 45 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB © Group, Style.