úvodobsahfórum
www.poznanie.sk
stiahnuťlinkye-mail
Aktuálny čas je Pia, 29. Mar 2024, 13:29

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 2 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Čo je vlastne správne?
PoslaťNapísal: Štv, 02. Júl 2009, 11:50 
Offline

Registrovaný: Štv, 02. Júl 2009, 11:39
Príspevky: 12
Mám takú skúsenosť. Kúpila som si knižku o meditácií a čakrách a rozhodla som sa, že budem relaxovať. Po prečítaní tej knižky som si spravila cvičenia na prebudenie čakier a odstránenie blokád. Začala som základnou čakrou a skončila pri solar-plexe. Na druhý deň som pociťovala silný tlak v týchto oblastiach a odva dni som sa cítila úplne zle. Mala som kompletne spuchnuté uzliny, upchal sa mi nos a dostala som zimnicu. Tlak v tých oblastiach sa vystupňoval až na miernu bolesť. O týždeň to prešlo. Je to normálne? :? :?
Potom som sa neskôr dočítala na internete ne jednom blogu, že alternatívna medicína, liečitelia a východné kultúri sú lož a zlo.Že je to temno čo sa snaží dostať na povrch. Niekedy mám vo všetkom strašný zmätok :rolleyes: . Jedno však viem iste, po prečítaní knihy Vo Svetle Pravdy som dostala vnútorný pocit že je to správny smer


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Čo je vlastne správne?
PoslaťNapísal: Štv, 02. Júl 2009, 14:15 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 21. Dec 2007, 13:13
Príspevky: 128
Bydlisko: Košice
Adula píše:
Jedno však viem iste, po prečítaní knihy Vo Svetle Pravdy som dostala vnútorný pocit že je to správny smer


Vždy treba robiť to, čo cítime, ale nie vždy to bude aj správne a keď pochopíme, čo sme robili nesprávne, tak nás to môže posunúť odpredu.

Nič netreba robiť násilím a treba dávať pozor na všetky tie odporúčania a techniky, meditácie...

Nie je všetko dobré pre každého... Keď som začínal pred mnohými rokmi, tak som prešiel podobnými fázami a až postupom dlhšieho času, keď sa mi začalo dariť a získal som aj osobné skúsenosti a nemusel som sa spoliehať len na to, čo je opísané v knižkách, som zistil, že niektoré veci, meditácie, techniky, ktoré boli v knižkách alebo na CDčkach prezentované ako všeobecne prospešné, sú naozaj všeobecne prospešné pre každého človeka... Človek je individuálny tvor a všetko potrebuje prispôsobiť sebe a svojej ceste vo Stvorení...
Okrem toho som zistil, že mnohé veci v knižkách sú buď veľmi zjednodušené alebo sa slepo preberajú z iných kníh a natoľko sa skomolia, že prestávajú byť prospešnými...


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 2 ] 

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 55 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB © Group, Style.