úvodobsahfórum
www.poznanie.sk
stiahnuťlinkye-mail
Aktuálny čas je Sob, 30. Máj 2020, 19:18

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 20 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Str, 24. Aug 2011, 15:12 
Offline

Registrovaný: Ned, 21. Aug 2011, 13:27
Príspevky: 9
ČO JE ÚNAVA, je to nedostatok energie a prečo? Človek buď sám vytvoril, alebo prijal zvonku, z okolia negatívnu informáciu. Keďže je pre náš systém taká informácia neprirodzená, nepotrebná, tak sa jej snaží náš systém zbaviť a pretransformováva ju na pozitívnu. Ale tú, čo už nemôže pretransformovať, keď je toho už veľa, vyhadzuje do vesmíru. Tam sa fixuje v našom makrokozmickom kanále a získava schopnosť, podľa zákona zachránenia informácie, ako karma sa ku nám veľa krát vracať, vždy s tým istým negatívnym účinkom, až pokým ju nepretransformujeme. Keďže musí náš systém pretransformovávať, meniť negatívne informácie, ktoré buď my sami vyrábame, alebo prijímame z okolia, na POZITÍVNE, tak pracuje a pri každej práci sa spotrebováva energia, ktorú náš organizmus potrebuje na to, aby všetky jeho orgány a systém mohli efektívne, preto sme potom UNAVENÍ, tak prečo byť negatívny, alebo prijímať negatívne?


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: Pia, 26. Aug 2011, 15:28 
Offline

Registrovaný: Uto, 15. Mar 2011, 21:45
Príspevky: 131
Každému se vrací to, co sám svým chtěním způsobil, ať je to myšlenka, slovo, nebo čin. Stejnorodé se přitahuje. Naše přání je také energie. Vrací se nám zpět, ale zesílená. Pozitivní se vrací pozitivní, negativní se vrací negativní, to vše ale zesílené. Záleží na chtění každého z nás, ale přetvořit negativní informaci na pozitivní nelze. Žijeme ve vyjmečné době, na každého působí zvýšený tlak energie, lidé se přestávají přetvařovat, zlo se přestává skrývat, proto občas na nás působí zvýšená únava.
Zdeněk


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: Sob, 27. Aug 2011, 03:00 
Negatívne myšlienky vznikajú vtedy, keď človek žije viac rozumom, ako duchom. Žitie v rozume vie človeka často udržiavať v depresii, ak porovnáva, čo aké bolo, prípadne, aké by to mohlo byť...a nie je. A popri tom zabúda, že žiť sa dá jedine v prítomnosti a jedine v nej sa dá niečo naozaj zmeniť.
Pretransformovať negatívnu informáciu na pozitívnu...hmmmmmm...Človek sa musí zmeniť vnútorne, aby sa mohlo v jeho živote niečo zmeniť. Negatívne, zavádzajúce myšlienky odídu, ak ich "nahradíme", prežiaríme svoje okolie niečím povznášajúcim, svetlejším. Ak sa zmeníme vnútorne, to "zlé" odíde z nášho života samo, pretože už nenájde rovnorodosť v nás samých, nebude sa mať o čo oprieť.
Naopak, vidieť všetko ako pozitívne, je falošné, táto eufória skôr, či neskôr vyprchá. Raz sa človek tak či tak unaví z toho, ak chce vidieť všetko pozitívne a vravieť si, že všetko je dobré. Veci treba vidieť v pravom svetle. Také, aké skutočne sú.
Únava, vyčerpanosť, nechuť...to všetko má za následok žitie v rozume, v myšlienkach, ktoré zavádzajú a berú nám silu prežívať čarokrásnu prítomnosť (zároveň sa to môže prejaviť aj na tele, tým, že človek podľahne chorobe) ...tým všetkým sa oberáme o tú životodárnu energiu, ktorá je tu prítomná pre každého z nás.
Človek by nemusel oberať seba, ani svoje okolie o energiu, keby raz skutočne chcel...chcel sa zmeniť vnútorne. Len poctivou prácou na sebe sa dá v našom živote niečo zmeniť.
"Pretransformovávanie negatívnej energie na pozitívnu" je vždy len zaoberanie sa myšlienkami...nič hlbšie, nič, čo by nami mohlo naozaj vnútorne pohnúť a posunúť nás ďalej.


Hore
  
 
PoslaťNapísal: Sob, 27. Aug 2011, 14:22 
Offline

Registrovaný: Ned, 21. Aug 2011, 13:27
Príspevky: 9
Všetci vieme, že informácia, je prvopočitaok všetkého.
Klasifikácia Informácie.
Informácia je nekonečne jednotný zákonitý proces základných vzťahov spojení, vzájomných spojení, vzájomného pôsobenia a závislosti medzi energiou, pohybom, hmotou, mikro a makro štruktúrami Vesmíru. Prvotná je Informácia , ktorá ale neexistuje bez pohybu. Len informácia v pohybe je energia, ktorá je na druhom mieste a na treťom mieste je hmota. Preto nie bytie určuje vedomie, ale Informácia. A Informácia je vlastne vedomie a ona určuje bytie.


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: Sob, 27. Aug 2011, 15:28 
Informácia je dôležitá iba pre poznávanie prostredníctvom rozumu. Skutočný život existuje bez potreby rozmýšľať. Naopak, všetky informácie , ktoré človek "napchá" do svojej hlavy, stoja medzi ním a skutočným duchovným životom. Namiesto toho, aby videl a počul, vynárajú sa v hlave naučené informácie, ktoré nemajú šancu hodnoverne vyjadriť nič duchovné.


Hore
  
 
PoslaťNapísal: Sob, 27. Aug 2011, 22:15 
Offline

Registrovaný: Ned, 21. Aug 2011, 13:27
Príspevky: 9
Píšem prosím na základe prežitého a nie iba naučeného ...všetci vieme, že prax je kritérium pravdy. Ani jeden človek nepotrebuje k životu negatívnu informáciu a každý jeden si modelujeme svoj život sám, tým, ako myslíme, reč aj činy sú, už len dôsledkom nášho myslenia, ak je pozitívne, tak je taká aj naša reč aj činy. Ak sú myšlienky negatívne, tiež je taká aj naša reč aj činy ...
http://www.novakova-anna.com


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: Ned, 28. Aug 2011, 01:26 
Offline

Registrovaný: Uto, 15. Mar 2011, 21:45
Príspevky: 131
Alchemilko, souhlasím se vším, co jste zde napsala. Paní Anno vaše slova jsou jen zapamatované fráze a citace z knih. Krátce napíši o vašem názoru, že žádný člověk nepotřebuje k životu negativní informaci. Co je to negativní informace? Je to informace, která člověku, lidstvu, přírodě škodí? Pokud je to tak, tak by měla být pro většinu lidí přínosem, aby se z ní poučili. Já jsem i za ty negativní informace rád. Rozum potřebujeme v každodenním životě, ale je to jen ,,nástroj,, . Nad rozumem musí být Cit. Člověk má svobodnou vůli, pokud nechá, aby rozum potlačil CIT, potom si rozumem zdůvodní jakýkoliv čin, slovo a myšlenku. Paní Anno, píšete o pozitivním myšlení, co je to?


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: Ned, 28. Aug 2011, 16:08 
Offline

Registrovaný: Ned, 21. Aug 2011, 13:27
Príspevky: 9
Myslím si, že naozaj nie je mojou úlohou niekoho do niečoho nútiť, alebo ho o niečom presviedčať, každý jeden sme dostali slobodnú vôlu rozhodnúť sa, ako chceme žiť ...


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: Ned, 04. Sep 2011, 08:17 
Offline

Registrovaný: Uto, 15. Mar 2011, 21:45
Príspevky: 131
Paní Anno, já také nechci nikoho nutit, aby věřil všemu, co píši. Souhlasím s vámi, že každý z nás má svobodnou vůli a je pouze na něm, jakou cestu si zvolí, zda cestu rozumu, nebo cestu ducha, tedy citu. Každý z nás je zodpovědný za svá slova a činy. Pokud někdo svými slovy uvede jiného v omyl, je za to zodpovědný.
Přeji hezký den.


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: Pon, 05. Sep 2011, 21:55 
Offline

Registrovaný: Ned, 21. Aug 2011, 13:27
Príspevky: 9
Pán Zdenek to je prosím, už dávno overené a potvrdené, že ak niekto uvádza niekoho iného do omylu svojimi slovami, alebo aj skutkami, tak je za to sám zodpovedný, ubližuje si najprv sám sebe aj ostatným. Ale, až ľudia pochopia, ako to vplýva deštruktívne AJ na ICH systémy a orgány, tak to určite prestanú robiť. Ľudia nevedia o tom, že ak niekto klame, prichádzajú k nemu choroby, zatvárajú sa jeho schopnosti, osobnosť človeka degraduje a degradovaná osoba začína určite fajčiť, piť a podobne. No ľudia nevedia, nechápu, ako pracuje negatívna informácia v ich systéme...lebo im to zatiaľ nikto nevysvetlil. Tiež vám prajem krásny večer Nováková Anna


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 20 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB © Group, Style.