úvodobsahfórum
www.poznanie.sk
stiahnuťlinkye-mail
Aktuálny čas je Štv, 28. Mar 2024, 12:16

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevok: 1 ] 
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pia, 12. Nov 2010, 10:35 
Offline

Registrovaný: Pia, 12. Nov 2010, 10:12
Príspevky: 1
Moje veľmi pozitívne a zaujímavé skúsenosti s jasnovidcom Jozefom Bukaiom

Dobrý deň

Čítavam toto fórum pravideľne. Po čase som sa odhodlal i k registrácií a napísaniu mojej osobnej nedávnej skúsenosti (neberte to prosím ako reklamu) s jasnovidcom a liečiteľom pánom Jozefom Bukaiom z Levíc. Potreboval som riešiť moje osobné životné problémy, ktoré už pretrvávajú dlhší čas, či už životného charakteru, psychyckého a zdravotného. Hľadal som kontakt i na internete o nejakom podobnom človeku, ale na odporúčania mojich známych som sa rozhodol zveriť moje problémy pánovi jasnovidcovi Bukaiovi. Prvý kontakt cez telefón, kedy som si dohodol stretnutie bol veľmi, skutočne veľmi príjemný a silný, dokázal ma pozitívne naladiť už cez telefón. Na prvé stretnutie som si priniesol fotku a vlas. Pri kontakte s ním z tohto pána sála akási úžasná dobrota, láska a pozitívum a bolo mi radosť s ním stráviť ten čas, za kedy o mne rozrával veci z minulosti, ktoré boli až som nečakal tak hlboké a presné. Prišli sme k problémom, na ktoré mi doporučil očistnú silnú troj-mesačnú kúru. Kúra je to veľmi zvláštna, pozostáva z takých vôd, ktoré robí nejaká jeho známa už stará pani jasnovidka na očistenie od mojich problémov. Pri jednom z očistných kúpelov niečo okolo mňa neskutočne dunelo pritom v celom dome bol absolútny kľud, pokoj, žiadne prúdenia vody a nič fyzického. Kúpem sa vo vodách, po ktorých sa cítim nabitý energiou, svieži a "nový". Ďalej sme prevádzali určité rituály na očistenie vecí, čo potrebujem. Moje problémy s bolesťami hlavy pán Bukai taktiež odstránil s pravideľným posielaním energie. Bol som u viacerých reikistov, ale pri pánovi Bukaivi pociťujem neuvereľné prúdy tepla po celom tele, výhoda je tá, že nemusím byť fyzicky pri ňom, stačí sa dohodnúť na určitú hodinu a niekde si lahnúť. Taktiež som si poprosil od neho vyčistiť dom. To bol tiež úžasný zážitok. Vrelo doporučujem každému.

Moje problémy, ktoré som mal za posledných 5 rokov sú preč, skutočne sa mi začína dariť v oblastiach, v ktorých som potreboval. Zdravotný stav sa mi zlepšil teda môžem spokojne žiť a užívať si život. Za toto veľmi ďakujem pánovi jasnovidcovi pánovi Bukaiovi z Levíc, ktorý mi ošetril život. Ak by mal niekto záujem o kontakt na pána Bukaia, tak mobil má 0910175441. Pomáha po celom Slovensku.

Želám všetkým krásny a spokojný deň, život. Život je o naplnení a nie o súžení...


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevok: 1 ] 

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 23 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB © Group, Style.