úvodobsahfórum
www.poznanie.sk
stiahnuťlinkye-mail
Aktuálny čas je Uto, 19. Mar 2024, 11:17

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 22 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: „ OBRAZ SVETA “
PoslaťNapísal: Štv, 29. Okt 2009, 19:25 
Offline

Registrovaný: Ned, 28. Sep 2008, 10:36
Príspevky: 17
Dakujem za vysvetlenie, Vasa teoria a Vase vnimanie s tymto vykladom, ktoremu som dokazala porozumiet su mi blizke a myslim, ze sa s tym dokazem i prirodzene stotoznit, tak uvidime, mozno i mne zacne konecne "svitat" alebo "konecne svietit" a nebudem mat len kratkodobe blikania i to s klesajucou tendenciou ;)


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: „ OBRAZ SVETA “
PoslaťNapísal: Pia, 30. Okt 2009, 11:10 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 21. Dec 2007, 13:13
Príspevky: 128
Bydlisko: Košice
zuzu píše:
Dakujem za vysvetlenie, Vasa teoria a Vase vnimanie s tymto vykladom, ktoremu som dokazala porozumiet su mi blizke a myslim, ze sa s tym dokazem i prirodzene stotoznit, tak uvidime, mozno i mne zacne konecne "svitat" alebo "konecne svietit" a nebudem mat len kratkodobe blikania i to s klesajucou tendenciou ;)


Drzim vam palce, aby ste nasla tu svoju vlastnu pravu aktivnu cestu...

Da sa to naucit a ma sa to ucit... Dufam, ze sa uz coskoro objavia aj pozemski duchovni majstri, ktori budu viest a ucit ludi (aj v duchu krestanstva, nielen v duchu jogy a budhizmu)...


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 22 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB © Group, Style.