úvodobsahfórum
www.poznanie.sk
stiahnuťlinkye-mail
Aktuálny čas je Pia, 29. Mar 2024, 01:40

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 14 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: vyliečit sa bez liekov
PoslaťNapísal: Sob, 29. Jan 2011, 11:07 
Offline

Registrovaný: Sob, 29. Jan 2011, 10:49
Príspevky: 1
Dobrý deň, náhodou som narazil na článok nesúci názov príspevku. Nestačil som sa čudovať hneď po prečítaní prvých riadkov. NIelen že článok obsahuje mnoho nezmyslov a vyslovených blbostí ešte sa snaží tváriť odborne. Čo ma poburuje najviac je že sa autor nedokázal ani podpísať či menovať zdroj takých fantastyckých informácií. Tiež by som rád videl autora ako pravidelne pije SAVO namiesto liekov pretože jeho účinná látka je práve obsiahnutá v tomto notoricky známom dezinfekčnom prostriedku. Registroval som sa sem pretože by som rád dostal odpoveď na otázku: Kto príjme zodpovednosť za šírenie takýchto pablbostí ktoré ešte k tomu ohrozujú zdravie ludí schopných týmto nezmyslom uveriť a piť bieliace a desinfekčné prostriedky !!!?
Všetkým ludom zdravého uvažovania odporúčam dať do googlu spomínané chemikálie a zistiť že sa používajú napríklad na bielenie papiera v priemysle, že ClO2 je prudko jedovatá a ešte k tomu extrémne výbušná látka, ktorá sa rozkladá na kyslík a chlór... ( citujem z článku: oxid chloričitý je niečo úplne iné ako chlór...
úprimne dúfam že sa ešte nenašiel chudák ktorý by tieto super zdravé typy na sebe skúšal, autorovi želám silné svedomie a administrátorovi odporúčam tento článok rýchlo stiahnuť...


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: vyliečit sa bez liekov
PoslaťNapísal: Sob, 29. Jan 2011, 13:31 
Offline
Administrátor stránky

Registrovaný: Pia, 09. Nov 2007, 01:54
Príspevky: 201
chemik mazo píše:
... ohrozujú zdravie ludí schopných týmto nezmyslom uveriť... pije SAVO namiesto liekov...
SAVO je skutočne nebezpečná zlúčenina a článok, ktorý by navádzal na jeho pitie, by sme v žiadnom prípade neuverejnili. V tomto článku sa však nepíše o SAVO, roztoku chlórnanu sodného (NaClO), ale o chloritane sodnom (NaClO2), čo je zlúženina s úplne inými vlastnosťami.

chemik mazo píše:
...úprimne dúfam že sa ešte nenašiel chudák ktorý by tieto super zdravé typy na sebe skúšal, autorovi želám silné svedomie a administrátorovi odporúčam tento článok rýchlo stiahnuť...
Na stránkach poznania neuverejňujeme nikdy žiadne ohurujúce či zázračné návody, ale iba to, čo dôkladne preveríme a sami odskúšame. V prípade MMS môžeme povedať, že je naozaj také účinné, ako sa v článku píše, čo potvrdzujú naše vlastné skúsenosti, ako i skúsenosti našich známich, ktorý sa vyliečili z chorôb, pri ktorých im žiadne iné liečby nepomohli.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: vyliečit sa bez liekov
PoslaťNapísal: Sob, 29. Jan 2011, 16:10 
chemik mazo píše:
úprimne dúfam že sa ešte nenašiel chudák ktorý by tieto super zdravé typy na sebe skúšal, autorovi želám silné svedomie a administrátorovi odporúčam tento článok rýchlo stiahnuť...

Dobrý deň prajem,
ozýva sa jeden z tých „chudákov“, ktorými ste nás nazvali, jeden z tých, ktorí „mali odvahu“ vyskúšať MMS na sebe.
MMS užívam už vyše roka namiesto liekov a taktiež aj na detoxikáciu organizmu. Minulý rok ma sprevádzala jedna choroba za druhou, choroby najrôznejšieho druhu. Cez obyčajné nachladnutie, chrípku...až po rôzne zápaly a bolesti kĺbov, chrbta a taktiež zubov. Vyskúšala som alternatívu, ktorou je MMS.

Len na porovnanie, známy, ktorému v tom istom čase vytrhli zub múdrosti, takisto ako mne, sa rozhodol úplne štandardne predísť bolestiam a následným zápalom a zvolil si užívanie antibiotík, ktoré lekár v mnohých prípadoch predpíše. Ja som lekáreň ani nenavštívila a recept „ponúkajúci zázrak na stopercentné vyliečenie“ skončil v smetnom koši. Začala som s užívaním MMS a taktiež vyplachovaním úst, tiež pomocou MMS. Na druhý deň som už mohla isť smelo von, bez akýchkoľvek bolestí a opuchov. Môj „známy“ navštívil v ten istý deň, v nočných hodinách pohotovosť, s obrovskými bolesťami a opuchmi ústnej dutiny, kde mu pichol zubár ďaľšu injekciu na uľavenie od bolestí. Celkové vyliečenie u neho trvalo takmer dva týždne, a o negatívnych vedľajších účinkov liekov ani nehovorím. Pre zaujímavosť, po určitom čase teraz užíva už štvrté antibiotiká po sebe, takisto na bolesti a zápaly ústnej dutity. Tak musím povedať, že si naozaj „pomohol“. Nech sa páči, voľba je na každom z nás, a len preto, že sa niekto rozhodne pre nie práve klasickú metódu vyliečenia liekmi, nemusí byť ešte blázon. Možno len nie je taký naivný.

Roky ma trápili problémy so srdcom, ktoré mi chceli minulý rok operovať. Nemocnicu som opustila tak rýchlo, ako sa len dalo, na vlastné riziko som odišla a tento krát som nezačala brať ani jeden jediný liek, i po rôznych prednáškach od lekárov. Tiež som opúšťala nemocnicu s receptom v ruke, no skončil takisto, ako ten predošlý. V smetnom koši. Vsadila som na bylinky a MMS. Možno si niekto povie, že trúfalé, no ja už takmer rok nemám so srdcom žiadny problém.

Sú aj iné alternatívy, ako "osvedčené" produkty farmácie, ktorým už dávno nejde len o zdravie ľudí, ale predovšetkým o zisk. Skúste si teda prečítať aj niečo iné, trebárs knihu od J. Virapena – Nežiadúci účinok:Smrť. Možno sa vám trošku otvoria oči. Netvrdím, že nie sú lekári, ktorí chcú naozaj pomôcť. No to je znovu téma o inom.
Prajem všetko dobré


Hore
  
 
 Predmet príspevku: Re: vyliečit sa bez liekov
PoslaťNapísal: Uto, 31. Jan 2012, 16:20 
Offline

Registrovaný: Uto, 31. Jan 2012, 13:58
Príspevky: 1
Zdravím Michaela....
zaujal ma článok.....a ešte viac Vaša reakcia,že ste to vyskúšali na sebe.....
Ak by to nebolo proti pravidlám a boli by ste ochotná mi o tom napísať viac súkromne - nemám problém dať tu svoj Mail : anjelik2011@gmail.com
Verím takýmto veciam, ale nikdy som to neskúšala na sebe.....a rada by som sa poradila....
Ďakujem.
Sisa
:daisy-yellow:


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: vyliečit sa bez liekov
PoslaťNapísal: Sob, 01. Feb 2014, 19:22 
Offline

Registrovaný: Štv, 27. Jún 2013, 21:32
Príspevky: 69
spravca píše:
Na stránkach poznania neuverejňujeme nikdy žiadne ohurujúce či zázračné návody, ale iba to, čo dôkladne preveríme a sami odskúšame. V prípade MMS môžeme povedať, že je naozaj také účinné, ako sa v článku píše, čo potvrdzujú naše vlastné skúsenosti, ako i skúsenosti našich známich, ktorý sa vyliečili z chorôb, pri ktorých im žiadne iné liečby nepomohli.


Opravdu? tak to je velice zajímavé. Píšete, že se opíráte o zkušenosti nejen Vaše, ale i o zkušenosti Vašich známých. Můžete prosím uvést, zda opravdu mezi nimi existuje alespoň jeden jediný člověk, který se tímto prostředkem zbavil viru HIV?


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: vyliečit sa bez liekov
PoslaťNapísal: Sob, 01. Feb 2014, 19:37 
Offline

Registrovaný: Štv, 27. Jún 2013, 21:32
Príspevky: 69
spravca píše:
chemik mazo píše:
... ohrozujú zdravie ludí schopných týmto nezmyslom uveriť... pije SAVO namiesto liekov...
SAVO je skutočne nebezpečná zlúčenina a článok, ktorý by navádzal na jeho pitie, by sme v žiadnom prípade neuverejnili. V tomto článku sa však nepíše o SAVO, roztoku chlórnanu sodného (NaClO), ale o chloritane sodnom (NaClO2), čo je zlúženina s úplne inými vlastnosťami.


Článek pojednává opravdu o chloritanu sodném. Nicméně tvrdí, že sloučením chloritanu sodného a kyseliny citronové vzniká chlordioxin. Chlordioxin není nic jiného než anhidrid. Může mi někdo vysvětlit, jak pouhým sloučením dvou látek může anhidrid vzniknout?


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: vyliečit sa bez liekov
PoslaťNapísal: Ned, 02. Feb 2014, 13:18 
Offline
Administrátor stránky

Registrovaný: Pia, 09. Nov 2007, 01:54
Príspevky: 201
majka 123 píše:
Píšete, že se opíráte o zkušenosti nejen Vaše, ale i o zkušenosti Vašich známých. Můžete prosím uvést, zda opravdu mezi nimi existuje alespoň jeden jediný člověk, který se tímto prostředkem zbavil viru HIV?
Zápal močových ciest, virózna chripka, bolesti chrbtice, tenisové lakte, zápal ďasien, bercov vred... a dokonca rakovina. To všetko sme si my alebo ľudia v našom okolí vyliečili pomocou MMS. V článku sa netrvdí, že sme vyskúšali liečbu všetkých vymenovaných chorôb, ale MMS - a to bolo naozaj veľmi účinné.

majka 123 píše:
Článek pojednává opravdu o chloritanu sodném. Nicméně tvrdí, že sloučením chloritanu sodného a kyseliny citronové vzniká chlordioxin. Chlordioxin není nic jiného než anhidrid. Může mi někdo vysvětlit, jak pouhým sloučením dvou látek může anhidrid vzniknout?
Chloritan sodný je vysoko alkalický (má vysoké pH) a kyselina citrónová má pH nízke. Jej zmiešanie s NaClO2 spôsobí nestabilitu chloritanu sodného a uvoľnenie ClO2 z molekulovej väzby.

Možno človeku netreba byť taký múdry, aby vedel vysvetliť dopodrobna všetky chemické deje, ako MMS funguje, i keď je dobré sa o to pokúsiť. Určite by však mal byť dosť bystrý na to, aby si všimol boj farmaceutických spoločností bojacich sa o svoje zisky prostredníctvom rôznych "odborníkov" proti používaniu MMS a nedal sa odradiť od vyliečenia sa pomocou MMS. Netvrdím, že MMS zaberie každému a na každú chorobu - nikto však doposiaľ nemal z užívania MMS žiadne poškodenie zdravia, čo sa nedá o mnohých medicínou vychvaľovaných liekoch povedať.

Na záver pripájam linku na dokumentárne video liečby malárie pomocou MMS, na ktorej sa zúčastnili lekári, pracovníci červeného kríža i vedci: http://www.youtube.com/watch?v=6w9eRFdYKvY


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: vyliečit sa bez liekov
PoslaťNapísal: Ned, 02. Feb 2014, 19:17 
Offline

Registrovaný: Štv, 27. Jún 2013, 21:32
Príspevky: 69
spravca píše:
Možno človeku netreba byť taký múdry, aby vedel vysvetliť dopodrobna všetky chemické deje, ako MMS funguje, i keď je dobré sa o to pokúsiť. Určite by však mal byť dosť bystrý na to, aby si všimol boj farmaceutických spoločností bojacich sa o svoje zisky prostredníctvom rôznych "odborníkov" proti používaniu MMS a nedal sa odradiť od vyliečenia sa pomocou MMS. Netvrdím, že MMS zaberie každému a na každú chorobu - nikto však doposiaľ nemal z užívania MMS žiadne poškodenie zdravia, čo sa nedá o mnohých medicínou vychvaľovaných liekoch povedať.
To naprosto souhlasím, že člověk opravdu nemusí být tak moudrý aby toto všechno dokázal dopodrobna vysvětlit. Nicméně zmiňujete tu boj farmaceutických společností, které se bojí o své zisky. S tím s Vámi naprosto souhlasím. Nicméně jsem přesvědčena o tom, že pokud by to opravdu bylo tak účinné, jak je prezentováno, domníváte se že by toho právě ty farmaceutické společnosti nevyužili? Levně vyrobit, draho prodat je přece jejich krédo. Co by jim tedy bránilo použít tuto strategii i na tento lék, když ne to, že nejspíše nebude tak účinný, jak se prezentuje?


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: vyliečit sa bez liekov
PoslaťNapísal: Ned, 02. Feb 2014, 19:24 
Offline

Registrovaný: Štv, 27. Jún 2013, 21:32
Príspevky: 69
spravca píše:
Na záver pripájam linku na dokumentárne video liečby malárie pomocou MMS, na ktorej sa zúčastnili lekári, pracovníci červeného kríža i vedci: http://www.youtube.com/watch?v=6w9eRFdYKvY


Mezinárodní Červený Kříž se od užívání MMS krajně distancuje!


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: vyliečit sa bez liekov
PoslaťNapísal: Ned, 02. Feb 2014, 19:25 
Offline

Registrovaný: Pon, 05. Nov 2012, 21:05
Príspevky: 843
Bydlisko: Nová Ľubovňa
majka 123 píše:
Mezinárodní Červený Kříž se od užívání MMS krajně distancuje!
Môžem sa spýtať: Odkiaľ to viete?


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 14 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB © Group, Style.